Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Письмо от Народного депутата Украины Коржа В. Т. относительно проекта Закона Украины "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України"

«17» листопада 2006 року

Голові Правління Інтернет Асоціації
України (ІнАУ) Поповій Т.В.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

07 листопада 2006р. у Верховній Раді України зареєстрований проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо вдосконалення законодавства у галузі зв'язку) (реєстр. № 2493), що є доопрацьованим варіантом законопроекту (реєстр. № 9193), який був внесений до Верховної Ради України наприкінці 9-ї сесії IV скликання, у березні 2006 року. Протягом березня — жовтня цього року законопроект (реєстр. 9193), активно обговорювався з громадськістю у сфері телекомунікацій. Цей процес широко висвітлювався у засобах масової інформації. Обговорення положень законопроекту відбувалось також за участю іноземних представництв та міжнародних організацій.

До  законопроекту подано велику кількість зауважень і пропозицій, які були нами враховані. Ми, як автори законопроекту, зацікавлені у співпраці із центральними органами виконавчої влади, які мають безпосереднє відношення до розвитку галузі зв'язку, операторами і провайдерами телекомунікацій, професійними асоціаціями і громадськими організаціями у сфері телекомунікацій для найбільш повного врахування зауважень і пропозицій при подальшій роботі із проектом Закону.

Надсилаємо Вам текст зазначеного законопроекту, порівняльну таблицю та   пояснювальну записку   на   оптичному   носії   (диск).   Зазначені   тексти документів можуть бути Вами отримані також з офіційного сайту Верховної Ради України в розділі «законопроекти» за адресою: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=28594.

Просимо Вас надати висновки щодо зазначеного законопроекту (реєстр. 2493 від 07.11.2006 року), а також у разі необхідності, надати обґрунтовані зауваження і пропозиції до документів законопроекту у встановленому законодавством порядку.

Додаток:
1. Магнітний носій інформації - дискета із текстами законопроекту реєстр. 2493 від 07.11.2006 року - 1 прим.


З повагою,  
Народні депутати України:                                   Корж В.Т.

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.