Українська мережа обміну трафіком
Третейський Суд Інтернет Асоціації України
Проект
Дослідження інтернет-аудиторії України
Глосарій сфери інтернет-реклами


Письмо из Государственного Департамента связи и информатизации относительно семинара 26 июня 2007 г.

Голові правління
Інтернет асоціації України (ІнАУ)
Поповій Т.В.
Шановна Тетяно Володимирівно!

З метою розробки науково-практичних рекомендацій щодо удосконалення галузевих стандартів вищої освіти України у сфері інформаційно-комунікаційних технологій Міністерством транспорту та зв'язку України та Міністерством освіти і науки України започатковується низка заходів щодо організації співпраці науково-педагогічних працівників вищої освіти та фахівців сфери інформаційно-комунікаційних технологій. Так, зокрема 16-17 жовтня 2007 року в м. Львові на базі Львівського коледжу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій заплановано проведення науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи підготовки фахівців у сфері інформаційно-комунікаційних технологій».

Для попереднього ознайомлення фахівців сфери інформаційно-комунікаційних технологій з принципами формування галузевих стандартів вищої освіти України, зокрема визначення виробничих функцій, типових задач діяльності та вмінь, якими повинен володіти випускник вищого навчального закладу в галузях знань "Інформатика та обчислювальна техніка" та "Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок", Державний департамент з питань зв'язку та інформатизації проводить семінар із залученням фахівців Міністерства освіти і науки України.

Семінар відбудеться 26 червня 2007 року о 15.00 за адресою: вул. Хрещатик, 22, 5 поверх, аудиторія №523. Запрошуємо до участі в зазначеному семінарі представника керівництва Вашої організації, що безпосередньо опікується питаннями праці та управління персоналом.


З повагою  
Директор                                                        О.Баранов

Інтернет Асоціація України:
04053, Украина, г.Киев,
О.Гончара, 15/3, офіс 22.
Тел./факс: +38 044 278-2925
Web: www.inau.ua
E-mail: dir [at] inau.ua
© Інтернет Асоціація України, 2014
При використанні матеріалів ІнАУ посилання на сайт є обов'язковим.